Latarka gafer.pl LED 1xAA
Latarka gafer.pl LED 1xAA

Latarka gafer.pl LED 1xAA

Mgr inż. Krzysztof „konstruktor latarek” Białobrzewski przedstawia swój najnowszy projekt – idealną do prac na scenie latarkę gafer.pl LED.

Czytaj więcej >
40.00 zł Kup w sklepie >

Opis

W latarkach można przebierać, ale takiej latarki ze świecą szukać. Zaprojektowana osobiście przez realizatora dźwięku, który nie jedną latarkę w rękach trzymał. On wie, co się może przydać w pracy na scenie.

Po pierwsze – nie ma sztuki bez baterii AA (duży paluszek). Jak bateria padnie, to na pewno da się ją szybko znaleźć. No więc nasza latarka jest na jedną baterię AA! Proste i wygodne!

Latarki często mają opcję spotlite. Nasza nie ma, ale to też jest przemyślane! Źródło światła w latarce gafer.pl to dioda LED CREE XPE. Zużywa mało energii, dzięki temu działa ponad 10 godzin, nawet przy najmocniejszej opcji świecenia.

Może nie da się z nią nurkować, ale deszcz jej nie zaszkodzi. Wszystko za sprawą doskonałej jakości gumowej uszczelki zabezpieczającej diodę orazdostęp do baterii.

No i na deser – idealny rozmiar i wykonanie! Jest wyposażona w poręczny wciskany włącznik. Jest wąska – doskonale dopasowana do dłoni. Jest aluminiowa, lekka i krótka – doskonale trzyma się ją również w zębach.

Na koniec wisienka na torcie – trzy tryby świecenia: średni, mocny oraz strobo. Czy dało się to lepiej wymyślić?

Może tylko etui by się przydało. A najlepiej takie jak kabura do przyczepienia do paska spodni. Jest również perfekcyjnie dopasowany pokrowiec!

Szczegóły:

dioda LED: CREE XPE,
napięcie: 1,5 V,
moc światła: 80 lm,
materiał wykonania soczewki: PC,
materiał wykonania obudowy: stop aluminium,
zasilanie: 1 bateria AA,
czas pracy w najmocniejszym trybie: 10 godzin,
zasięg skuteczny: 40 m,
wymiary: 10,2 x 2,5 x 1,6 cm,
waga: 43,5 g,
tryby pracy: High/Mid/Flash (stroboskop),
czas pracy diody LED: 100 000 godzin.

Instrukcja:

Latarka wyposażona jest we włącznik Multi-Mode – każdorazowe szybkie przyciśnięcie włącznika ON/OFF powoduję zmianę trybu z High (100% mocy) do Mid (30% mocy), a następnie do Flash (stroboskop).

Ostrzeżenie:

Z każdej baterii może pojawić się wyciek żrących roztworów lub gazów. Jeśli latarka nie jest często używana, należy wyjąć z niej baterie i przechowywać osobno. Używaj baterii alkalicznych produkowanych przez uznane marki. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta baterii dotyczącymi właściwej obsługi, przechowywania i utylizacji baterii.

To nie jest zabawka dla dzieci.

Niebezpieczeństwo:

Nie należy kierować światła latarki bezpośrednio w oczy, może to spowodować uszkodzenie siatkówki.

2 lata gwarancji.

Gwarancja nie dotyczy normalnego zużycia materiału, wyczerpania baterii, wycieku z baterii, wypalenia diody LED lub awarii modułu LED.

Inne produkty