Latarka gafer.pl LED 2xAA
Latarka gafer.pl LED 2xAA

Latarka gafer.pl LED 2xAA

Długo wyczekiwana, przynajmniej przez nas, jedyna w swoim rodzaju latarka LED gafer.pl. Powstała, by wnieść jasność do pracy na scenie.

Czytaj więcej >
45.00 zł Kup w sklepie >

Opis

Czy znacie realizatora dźwięku, technika lub świetlika, który nie ma latarki? No jasne, że nie. A czy istnieją latarki specjalnie zaprojektowane do pracy na scenie? TAK! Latarka gafer.pl, której projekt opiera się o wieloletnie doświadczenie w pracy na scenie.

Odwieczny problem z rozładowaną latarką i brakiem zapasowej baterii został rozwiązany w bardzo prosty sposób. Dwa duże paluszki (2xAA) znajdą się w praktycznie każdym case’ie z uszami lub bezprzewodami.

Aby jak najrzadziej wymieniać baterie, zastosowano oszczędne źródło światła – dioda LED CREE XPE. Moc zdecydowanie wystarczająca do pracy na scenie. Jednocześnie, nawet przy najmocniejszym trybie świecenia, latarka świeci minimum 10 godzin.

Za tą latarką przemawia również design – aluminiowa, lekka, bardzo wąska i mała obudowa gwarantuje ergonomię. Doskonale leży w dłoni, a jak ktoś potrzebuje mieć wolne ręce, to i w zębach można ją trzymać.

Dodatkowo latarka posiada trzy tryby świecenia – mocny, średni oraz strobo. Zabezpieczenie przed zamoczeniem i zakurzeniem zawdzięcza gumowej uszczelce chroniącej diodę oraz dostęp do baterii. Natomiast jednoręczne użycie ułatwia niezawodny, wciskany włącznik latarki. Dla zainteresowanych mamy też etui/pokrowiec/kaburę na pas. Krzysztof „konstruktor latarek i akcesoriów” Białobrzewski przewidział wszystko!

Szczegóły:

dioda LED: CREE XPE,
napięcie: 3 V,
moc światła: 150 lm,
materiał wykonania soczewki: PC,
materiał wykonania obudowy: stop aluminium,
zasilanie: 2 x bateria AA,
czas pracy w najmocniejszym trybie: 10 godzin,
zasięg skuteczny: 80 m,
wymiary: 15,0 x 2,5 x 1,6 cm,
waga: 56,5 g,
tryby pracy: High/Mid/Flash (stroboskop),
czas pracy diody LED: 100 000 godzin.

Instrukcja:

Latarka wyposażona jest we włącznik Multi-Mode – każdorazowe szybkie przyciśnięcie włącznika ON/OFF powoduję zmianę trybu z High (100% mocy) do Mid (30% mocy), a następnie do Flash (stroboskop).

Ostrzeżenie:

Z każdej baterii może pojawić się wyciek żrących roztworów lub gazów. Jeśli latarka nie jest często używana, należy wyjąć z niej baterie i przechowywać osobno. Używaj baterii alkalicznych produkowanych przez uznane marki. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta baterii dotyczącymi właściwej obsługi, przechowywania i utylizacji baterii.

To nie jest zabawka dla dzieci.

Niebezpieczeństwo:

Nie należy kierować światła latarki bezpośrednio na oczy, może to spowodować uszkodzenie siatkówki.

2 lata gwarancji.

Gwarancja nie dotyczy normalnego zużycia materiału, wyczerpania baterii, wycieku z baterii, wypalenia diody LED lub awarii modułu LED.

Inne produkty