Sprytki, gumki, opaski gumowe na kable
Sprytki, gumki, opaski gumowe na kable

Sprytki, gumki, opaski gumowe na kable

Opaska gumowa, która idealnie sprawdzi się do trzymania, chwytania, spinania kabli, ale także innych niedużych przedmiotów do kratownic, statywów czy sztankietów. Doskonale znane wśród techników teatralnych, scenicznych, instalatorów i montażystów na całym świecie. Opaski wielokrotnego użytku. Opakowanie 50 sztuk.

Czytaj więcej >
30.00 zł Kup w sklepie >

Opis

Gumowe opaski kablowe standardowo używane są do chwytania, szybkiego montażu wiązek kabli do kratownic, konstrukcji scenicznych, statywów lub sztankietów teatralnych. Świetnie sprawdzą się także do spinania zwiniętych, jak i rozwiniętych wiązek kabli leżących na ziemi, co oczywiście wprowadza porządek i ład podczas tworzenia instalacji kablowych.

Kable wyglądają bardzo schludnie, gdy zostaną złapane co parę metrów opaskami gumowymi, a w niektórych sytuacjach staje się zbędne przyklejanie ich taśmą do podłogi.

Opaski można zastosować także do szybkiego montażu różnego rodzaju niedużych przedmiotów.

Gumki, opaski gumowe są bardzo wytrzymałe, elastyczne,  wielokrotnego użytku, a przede wszystkim nie zostawiają żadnych śladów kleju na kablach :) System zamykania i otwierania jest bardzo łatwy i wygodny. Mocne, trwałe opaski występują w trzech długościach: 8 cm, 16 cm i 23 cm. Opakowanie 50 sztuk.

Inne produkty