Rękawice Grip
Rękawice Grip

Rękawice Grip

Renomowane rękawice gafer.pl grip.
Wersja grip posiada powłokę antypoślizgową na wewnętrznej stronie dłoni. Profesjonalne, wygodne, z krótkim mankietem. W strategicznych miejscach podwójne szwy i wzmocnienia. Rękawice zapewniają wysoki komfort, precyzję pracy oraz dobrze dopasowują się do dłoni.

Czytaj więcej >
44.99 zł Kup w sklepie >

Opis

Dopasowane do dłoni, oddychające rękawice.

W rękawicach gafer.pl grip zastosowano krótkie mankiety, zapinane na wklejone, a następnie przeszyte rzepy. Są one zamocowane częścią haczykową „do dołu”, aby zapobiec podrażnieniu skóry na nadgarstku. Na rzepie zostało umieszczone miejsce z białym tłem – idealne do podpisania rękawic. Krótki mankiet nie ogranicza ruchomości dłoni.

Chwytną część wewnątrz dłoni oraz palce wzmocniono silikonowym, antypoślizgowym materiałem. Natomiast wewnętrzną część dłoni dodatkową warstwą, wszytą podwójnym szwem. Na kciuku umieszczono materiał frotté do ocierania potu.

Jak dobrać rozmiar rękawic? Można sugerować się następującym zestawieniem:

– rozmiar XS to szerokość dłoni około 7,5 cm,
– rozmiar S to szerokość dłoni około 8 cm,
– rozmiar M to szerokość dłoni około 9 cm,
– rozmiar L to szerokość dłoni około 10 cm,
– rozmiar XL to szerokość dłoni około 11 cm.

Należy pamiętać, że jest to informacja orientacyjna, a dla dobrania właściwego rozmiaru rękawice wymagają zmierzenia. Oczywiście w przypadku zamówienia niewłaściwego rozmiaru, nieużywane rękawice można wymienić.

Inne produkty